V apríli príde na svet nový člen kráľovskej rodiny. Nie je jasné, či Meghan (37) a Harry (34) vedia, čo čakajú. Podľa klebiet bola výzdoba párty pre budúcu mamičku v ružových tónoch, no priateľom vraj povedala, že čaká chlapca. Bulvár je už z toho jeleň, a tak sa objavili nové informácie o pohlaví Baby Sussex.

Nie princezná, ale kráľ

Ide o to, že vraj bude vychovávané ako rodovo neutrálne. Kensingtonský palác síce poprel verziu o tom, že budúci rodiča si vybrali pre svojho ešte nenarodeného potomka rodovo neutrálnu bielo-sivú detskú izbu, no médiá majú iné informácie.

Meghan Markle a princ Harry.
Meghan Markle a princ Harry.
Zdroj: TASR

Podľa zdroja Vanity Fair vojvodkyňa zo Sussexu tvrdí, že čo sa týka prístupu k pohlaviu, nechá výchovu svojho dieťaťa plynúť bez formovania stereotypmi. Uvidíme, ako na Meghanine progresívne metódy výchovy zareagujú za múrmi konzervatívneho Buckinghamského paláca.

Príkladom je Meghan možno herečka Kate Hudsonová, ktorá vychováva svoju najmladšiu dcéru Rani „bez pohlavia“, lebo ako vraví na svojom Instagrame „nie všetky dievčatká chcú byť princeznou, niektoré chcú byť kráľom“.

Nová rodičovská taktika

Tento progresívny prístup k výchove si získava popularitu najmä v Amerike. Svoje deti tak vychováva speváčka Paloma Faithová či herečka Angelina Jolieová.

Bulvár zaujíma hlavne prvorodená dcéra Angeliny Jolieovej a Brada Pitta, dnes 12-ročná Shiloh. Tá sa totiž navonok prejavuje transgenderovo. Nosí chlapčenské oblečenie aj účes. Či sa stotožňuje alebo nie so svojím biologickým pohlavím, ukáže až čas.

Angelina Jolie s dcérou Shiloh.
Angelina Jolie s dcérou Shiloh.
Zdroj: Alberto E. Rodriguez