Z rozprávania tridsaťdvaročnej vdovy Crystal Hefnerovej vyplýva, že Hugh bol dobrý chlap a manžel, veď prečo by si ho inak aj brala.

Milujúci manžel

Crystal bola Hefnerovou treťou manželkou a druhou z radu playmatiek. Svoje áno si povedali na Silvestra 2012 počas intímneho obradu v Playboy zámočku. Zaľúbencov rozdelila až Hefnerova smrť po piatich rokoch manželstva, za ten čas Hugh stihol ukázať Crystal viac než lásku.

„Keď som Hefa prvý raz stretla, bola som ako neistá školáčka. On ma naučil milovať. Naučil ma láskavosti. Dal mi život. Otvoril mi myseľ, otvoril môj svet príležitostiam a skúsenostiam, ktoré by som nikdy v živote nezažila,“ vyznala sa Crystal pre Fox News. „Mali sme láskyplný vzťah. Správal sa ku mne s rešpektom a bol ku mne milý,“ pokračuje Crystal, ktorá sa aktuálne profiluje ako blogerka - modelka na cestách a venuje sa činnosti v Hefnerovej charitatívnej nadácii, vďaka ktorej sa s ním stále cíti spojená.

Hoci by 60-ročný vekový rozdiel medzi manželmi mohol evokovať nie celkom úprimné puto, blondína povedala: „Bol oveľa starší, ale náš vzťah bol tak trochu detský.“ Podľa Crystal bol Hef ako dieťa, ktorého sny sa stali skutočnosťou. Šťastné spolunažívanie, aké mali s Hefom, by Crystal dopriala každému. Hejterom odkazuje: „Nepočúvam ich hlasy zvonku, pretože na konci dňa aj tak žijete sám so sebou, takže ak ste šťastný, to je jediné, na čom záleží.“

Predala hniezdočko

Štyri mesiace po manželovej smrti ponúkla v januári tohto roka Crystal na predaj dom v Hollywood Hills, ktorý jej ešte v roku 2013 kúpil Hefner za päť miliónov. Okrem vily jej zanechal hotovosť v rovnakej sume. Kupca sa však Crystal podarilo nájsť až teraz, po tom, čo dvakrát znížila cenu domu z pôvodných 7,2 milióna dolárov na 5,5 milióna dolárov, píše Daily Mail.

Dom so štyrmi spálňami a s piatimi kúpeľňami má rozlohu skoro 550 štvorcových metrov, priestranný dvor, terasu, bazén aj domáce kino. Napriek tomu, že Hef kúpil toto hniezdočko lásky, manželia žili v kultovom Playboy zámočku, ktorého sa jeho pán nedokázal vzdať.