Nie je žiadnym tajomstvom, že obe rodiny Brucea Willisa majú nadštandardné vzťahy. Demi Moore spolu s dcérami trávi veľa času s jeho novou manželkou a deťmi. Stretávajú sa dokonca aj na Vianoce a počas ostatných sviatkov. Inak tomu nebolo ani v deň jeho narodenín.

Práve silné puto medzi jeho blízkymi dodáva hercovi v ťažkých časoch veľa energie. Preto tým najkrajším darčekom pre neho bolo, že sa opäť všetci stretli a spoločne mu pripravili nádhernú oslavu. „Šťastné narodeniny, BW! Som tak šťastná, že môžeme s tebou dnes oslavovať. Milujem ťa a milujem našu rodinu. Ďakujem všetkým za lásku a milé želania – všetci to cítime,“ napísala Demi Moore na Instagram.

FOTO Pozrite si fotografie Brucea Willisa a jeho rodiny v GALÉRII

K blahoželaniu pridala aj dojímavé video, na ktorom sú Demi, Emma a všetky Willisove deti. Spoločne mu spievajú narodeninovú pieseň a pripravili mu aj sladké prekvapenie v podobe torty. Bruce bol zo svojej oslavy viditeľne nadšený a užíval si prítomnosť svojich najbližších.

Nádherné prekvapenie si pre manžela pripravila aj Emma Heming Willis. Na sociálnych sieťach zverejnila video, ktoré je plné spomienok na ich vzťah. K tomu pridala jedno obrovské želanie, ktoré sa týkalo hercových fanúšikov. Všetkých požiadala, aby naďalej stáli pri ich rodine a pomáhali ich obľúbenému hrdinovi pomocou neustálej podpory.

„On je čistá láska. Je tak milovaný. A vždy ho budem milovať. Všetko najlepšie k narodeninám, môj zlatý. Moje narodeninové želanie pre Brucea je, aby ste ho naďalej podporovali modlitbami a najlepšími vibráciami, pretože je citlivý. Jeho duša znamenia Rýb to pocíti. Ďakujem veľmi pekne, že ho milujete a staráte sa o neho,“ Emma napísala odkaz všetkým fanúšikom.

Willis sa čoskoro dočká ďalšieho krásneho darčeka. Jeho dcéra Rumer je tehotná a už sa pomaly blíži termín jej pôrodu. Nedávno spolu s partnerom Derekom Richardom Thomasom zorganizovala baby shower, na ktorej opäť všetci dokázali, ako veľmi držia pri sebe. Okrem mamy a sestry ju prišla podporiť aj nová otcova rodina.