Monika Mikulcová

Monika Mikulcová

redaktorka

Pripravuje reportáže zo Slovenska a články z oblasti histórie, záhad, náboženstiev a iných zaujímavých spoločenských či kultúrnych fenoménov.  Venuje sa aj sociálnym a vzťahovým témam.

Ocenenia: 2002 - 2. miesto v novinárskej súťaži Bororo-Kamienok, organizovanej Úradom vlády Slovenskej republiky, Sekretariát splnomocnenkyne vlády SR pre rómske komunity
2002 – 2. miesto v novinárskej súťaži Najlepšie je s mamou a otcom, organizovanej OZ Návrat, Orange Slovensko v spolupráci so Slovenským syndikátom novinárov

Kompletný zoznam autorov

Sexi bielizeň nestačí: Niekedy takéto formy zvádzania pôsobia skôr komicky.
Relax 8.9. 2019 21:00

Nevládzu: Čoraz viac žien sa sťažuje na nezáujem mužov o erotiku

"Muž primárne zameraný na dosiahnutie uvoľnenia, teda orgazmus, a žena na proces, v ktorom si užíva blízkosť. V tomto modeli je jednoduchšie dosiahnuť naplnenie potrieb mužskej sexuality mimo interakcie s reálnou ženou, napríklad pornografiou,“ vysvetľuje psychológ Dušan Kešický.

Talianska mafia Cosa Nostra spáchala na dvojicu prokurátorov krvavý atentát v roku 1992.
Kvízy 31.8. 2019 12:00

OTESTUJTE SA: Čo viete o mafii a jej vodcoch vo svete?

Mafia sa od iných typov zločinu líši organizovanou štruktúrou a často aj infiltráciou do štátu. Medzi jej najčastejšie aktivity patrí obchod s drogami, alkoholom či bielym mäsom. Aké sú vaše znalosti z oblasti zločineckých organizácií, ich šéfov a činnosti?

Video obsah