Ani týždne po rozchode neprestáva Patrik Rytmus Vrbovský (41) jatriť rany svojej bývalej priateľke Dare Rolins (45). Naposledy zažila takú potupu, keď sa z médií dozvedela, že ju podvádza otec dcéry Laury a životný partner Matěj Homola. Po nočnej avantúre, keď ho nafotili in flagranti - ako sa v aute chystá s cudzou ženou na milostný akt -, ráno našla v novinách ich chúlostivé fotografie. Po tejto rane sa na nešťastnú speváčku usmialo šťastie a najbližších sedem rokov tvorila sympatický pár s raperom Rytmusom. Ten dokonca vyhlasoval, že Dara je pre neho jediná životná láska. Aj preto prekvapilo, keď pred pár týž­dňami prenikla na verejnosť informácia o ich rozchode. Vrbovský si našiel milenku Jasminu Alagič, o trinásť rokov mladšiu, a na spoločné roky po boku blond speváčky veľmi rýchlo zabudol.

Prechytil sa konára

Rozchod ešte ani nestihol prebolieť a už začal Vrbovský svoju bývalú cez sociálne siete doslova deptať. Raper sa deň čo deň vyznáva z obrovskej lásky, ktorá ho po boku Jasminy Alagič zaplavila. Také silné emócie vraj nikdy k nikomu necítil. Moderátorka Jasmina - ako inak - je pre neho pravá láska jeho života. A Dara Rolins sa nestíha čudovať, s kým to roky žila.

Rytmus sa celú kariéru prezentoval ako drsný chlapík, tak trochu bitkár a hulvát, ktorý si servítku pred ústa nikdy nedával. Zdá sa, že Daru by menej bolelo pár faciek ako jeho zaľúbené až priam infantilné odkazy cez sociálne siete. Netaktné správanie už odsúdili ich spoloční známi, svoje si o ich milostnej prestrelke myslí česká modelka Simona Krainová.

Nechápe ho: Modelka raperovo hulvátstvo odsudzuje.
Nechápe ho: Modelka raperovo hulvátstvo odsudzuje.
Zdroj: Profimedia

Dušovali sa, že bez škandálov

Už je nad slnko jasnejšie, že rozchod inicioval raper. Ich vzťah bol dlhodobo nefunkčný, napriek tomu ho aspoň naoko udržiavali. Keď ešte zadaný Rytmus stretol temperamentnú Alagič, ihneď sa do nej zapozeral a trval na rozchode. Dara napokon súhlasila a na sociálne siete zavesili spoločný odkaz, že ich rozchod sa udial v mieri, naďalej ostávajú výbornými kamarátmi a tretiu osobu za tým nemá nikto hľadať. Ich vzťah sa proste unavil. Prihodili dojemnú fotografiu v objatí so širokým úsmevom: „Obaja vás poprosíme, odpustite si komenty, v ktorých budete mať potrebu nakladať jednému a držať stranu druhému,“ znela ich výzva. Tento marketingovo srdečný rozchod po týždňoch nabral úplne iný rozmer. Nie však vinou hejterov, ale hulvátskeho správania Patrika Vrbovského. Svojej bývalej začal slušne nakladať.

Chytil druhý dych

Rytmus sa chvíľu hral s novou milenkou na schovávačku, ale dlho to nevydržal. Záplava bozkov, ľúbostné gestá a vyznania vyrážajúce dych začal na svojom profile zverejňovať každý deň. Raper sa dokonca pochválil videom, ako doma pozerá prenos SuperStar, ktorý jeho nová láska moderovala - s výzvou, aby sa už vrátila domov. Po prenose dostala od svojho milovaného obrovský box plný ruží. Novú lásku si snímal, ako spí, a tieto intímne zábery bez váhania hádzal na sieť. Pred pár rokmi prezentoval rovnakým komunikačným kanálom svoju lásku k Dare Rolins. Nefotil ju však v princeznovských pózach, vyfotil jej len päty: „Fajnovučké cigánske päty mojej frajerky,“ znelo vtedy jeho svojské vyznanie.

Klopkajú si na čelo

Raper je rád stredobodom pozornosti. Záujem o jeho osobu však v poslednom čase upadal. Rozhadzovanie peňazí, Bentley, luxusná dovolenka a korunovanie sa za kráľa - týmto už nikoho nenadchýnal, aj preto mu rozchod, mediálne značne sledovaný, prišiel vhod a dobrovoľne plní stránky bulváru. Napriek tomu, že sa opakovane vyjadril, ako v médiách naozaj nechce byť. Ako si naozaj stráži súkromie a naozaj nestojí o pozornosť. Prečo potom okrem „cmukačiek“ s novou milenkou prihodil do ohňa podpásovky pre bývalú? Ponižovať ju sa rozhodol v priamom prenose: „Krásnu realitu si vytvárame my sami. Ak s tým má niekto problém, je to jeho problém. Ak je láska čistá a úprimná, nedá sa nijako zabiť, prekaziť ani zahubiť. Láska je najviac,“ vyhlásil. „Jediné, čo riešim, je to, že milujem Jasminu najviac, ako som koho niekedy miloval, a naša láska je každý deň silnejšia. A tieto city vo mne nikto neutlmí,“ dodal a znovu zopakoval, že vzťah s Darou bol nič.

Dara je pasé, Jasmina je kráľovná.
Dara je pasé, Jasmina je kráľovná.
Zdroj: Instagram P.R.V.

Nechápu to

Ubolená speváčka neostala mlčať. Do sveta poslala odkaz: „Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz. Skoro po siedmich rokoch spoločného života, všetkých slovách, pesničkách a vyznaniach v nich sa predsa nikto nemôže čudovať, keď poviem, že mi to prišlo na chvíľu ľúto,“ povzdychla si umelkyňa. Opustenej Rolins sa už zastávajú mnohé celebrity, dokonca modelka Simona Krainová, ktorá dlhé roky mala na speváčku ťažké srdce. Za ich škriepkami stáli muži, o ktorých sa delili. Najprv to bol Sagvan Tofi. Keď sa s ním obe rozišli, rozdeľoval ich zas chlap, s ktorým žila Krainová, jej manžel Bořek Slezáček. Neskôr sa hašterili o Alpa, muža tureckého pôvodu. Zmierenie medzi blondínkami nastalo, keď Dara Rolins pri autonehode pripravila o život muža na bicykli. Krainová ju vtedy verejne poľutovala. Teraz sa bývalej sokyne v láske zastala opäť. Vrbovský podľa nej muž na úrovni nikdy nebude. Situáciu medzi Darou a raperom zhodnotila asi najzrozumiteľnejšie: „J..e mu,“ napísala na Insta­grame, hoci už zďaleka nie je s Rolins v takom intenzívnom kontakte ako kedysi. Keď sme Krainovú oslovili, tvrdila, že išlo o čisto spontánnu reakciu. „Myslím si, že niektorým ľuďom síce nechýbajú hodinky, ale chýba im takt. To je jediné, čo chcem k tomu povedať,“ vysvetlila nám a dodala, že vonkoncom sa nechce do vzťahu Dariny a Patrika pliesť.

Dúfa, že jej sa to nestane

„Chápem aj to, že sa niekto môže zamilovať, a prajem im to. Nech si každý robí, čo chce, nech sú šťastní, nech majú päťdesiat detí, nech si každý žije. Nie je to v tom, že by som niekomu nedopriala. Len si myslím, že slušne vychovanému chlapovi by nemal chýbať takt. A ten mi tam chýba. Nech je to akokoľvek, myslím si, že nemôže byť taký hlúpy, aby nevedel, že to tej žene môže ublížiť. Akékoľvek vyjadrovanie lásky pre nejakú inú ženu je síce pochopiteľné, ale nie tri minúty po tom, čo som sa rozišiel so svojou životnou láskou! Zdá sa mi to proste komické, ale vlastne asi nič iné by som od neho nečakala. Ani ma to neprekvapuje,“ zamýšľala sa Simona nahlas, keď sme sa s ňou stretli v Bratislave. „Neviem, čo medzi nimi bolo. Možno niečo urobila ona jemu, tak jej to nejakým spôsobom vracia. Naozaj do toho nevidím. Ale keď to sledujem zvonka a vidím aj reakcie ľudí okolo nich, ich blízkych priateľov, tak sa pýtam - Prečo?“

Radu nad zlato dal rozhnevaným dvojiciam už pred desiatkami rokov český psychiater Miroslav Plzák. Mal by si ju osvojiť aj Patrik Vrbovský: „Ak sa rozídete v zlom a ste plní zlosti na toho druhého, zoberte papier a napíšte naň, čo všetko by ste svojej láske urobili, ako by ste ju potrestali. Potom je dobré vložiť to do obálky a dať ju niekam na dno skrine a tam ju nechať. Človeku sa uľaví už len tým, keď tie veci napíše. Po čase je potom rád, že nič z toho neurobil a nezverejnil to. Odstup je dôležitý.“