Už pred dvoma rokmi totiž mali absolvovať poznávací zájazd do Peru. Vypukla však pandémia koronavírusu a cestu museli odložiť. Ako píše Plus JEDEN DEŇ, ich sen sa mal konečne splniť v decembri 2022. Aj tentoraz to však osud zariadil inak a manželia ostali doma.

Dôvodom teraz bolo, že Peru otriasli krvavé protesty, ktoré vyvolalo zosadenie prezidenta Pedra Castilla parlamentom. Veľké nepokoje si v polovici decembra vyžiadali aj obete na životoch. Obľúbená moderátorka však nevešia hlavu.

"Áno, mali sme byť v Južnej Amerike, ale akosi je tento kút sveta pre nás zakliaty, už sme tam raz mali byť v roku 2020, ale pre covid sa vtedy svet uzavrel, tentoraz je v Peru štátny prevrat a tam sme opäť necestovali. Veríme však, že do tretice sa to raz podarí," dúfa Malachovská.

Tomu, že známi manželia neodleteli do ďalekej krajiny, sa možno potešila ich jediná dcéra Kristína (28). Tá totiž na jeseň priznala, že jej po troch rokoch skrachovalo manželstvo s volejbalisom Adamom (27). Vianoce u Malachovských boli nakoniec tradičné.

Ako manželia trávili Vianoce a Silvestrer, sa pozrite v GALÉRII.

"Sviatky sme trávili doma a záver roka sme si boli oddýchnuť v obľúbených Piešťanoch a ako inak, bolo nám aj tu úžasne. Prajem všetkým, aby boli zdraví, šťastní a hlavne spokojní so svojím životom, lebo ten máme každý len vo vlastných rukách,” odkázala moderátorka Dámskeho klubu.