Domov

Zasadnutie ústavnoprávneho výboru NR SR kvôli postupu prokuratúry pri vyšetrovaní medializovaných útokov predstaviteľov extrémistických skupín v Nitre. Na snímke generálny prokurátor Jaroslav Čižnár. 04.02.2014. Foto: SITA/Gabriel Kuchta
Domov 16.8. 2019 22:00

Čižnár prehovoril k úniku Kočnerovych správ: Fica poslal dokelu!

Aká je reakcia bývalého spolužiaka expremiéra? Generálny prokurátor Jaromír Čižnár považuje výzvy politikov, či už z radov koalície alebo opozície, za snahu o ovplyvňovanie orgánov činných v trestnom konaní, uviedla pre TASR hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová.

Kapela Hex na snímke zo septembra 2017.
Domov 15.8. 2019 20:00

Ako dobre poznáte skupinu HEX, ktorej člen Peter Dudák podľahol v stredu zákernej rakovine?

Hex je slovenská poprocková skupina, ktorá vznikla v roku 1989 v Bratislave v zložení Peter „Ďuďo“ Dudák († 14.8.2019) (spev, gitara,klávesové nástroje), Tomáš „Yxo“ Dohňanský (basová gitara, vokály), Jozef „Jožko“ Jurička (klávesové nástroje), Peter Slameň (bicie) a Martin „Fefe“ Žúži (gitara). Skupina začala byť mediálne známa potom, ako sa jej ujal producent Martin Sarvaš a po vydaní maxisinglu „Dobrý motýľ“, ktorý sa stal spolu s videoklipom vďaka svojej hranosti v médiách prvým hitom skupiny.

Video obsah