Komentáre

Igor Matovič a Richard Sulík
Komentáre 14.1. 2021 16:00

Môžu sa poďakovať Cibulkovej: To, čo stvára Matovič so Sulíkom, by nezvládli ani Simpsonovci

Kto by čakal, že po sviatkoch sa politici vrátia oddýchnutí, zabudnú na staré nezmyselné spory a skúsia sa vrátiť k tomu, na čo boli zvolení, teda že sa budú venovať problémom, ktoré občanov skutočne trápia, musel v prvých januárových dňoch len neveriacky krútiť hlavou.

Na snímke prezident Policajného zboru SR Milan Lučanský prichádza na rokovanie Bezpečnostnej rady SR, na ktorej členovia boli informovaní o tom, ako je Slovenská republika pripravená zabezpečiť karanténu obce či regiónu v prípade nákazy koronavírusom, v Bratislave 27. februára 2020. FOTO TASR - Jakub Kotian
Komentáre 7.1. 2021 16:00

Nejasnosti o samovražde Milana Lučanského: Jeden politik už stihol v trápnosti preraziť dno

Pravdepodobne žiadna iná téma nebola na prelome rokov na Slovensku diskutovanejšia ako samovražda bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského.

Na snímke podpredseda vlády SR Štefan Holý počas tlačovej konferencie po skončení 60. rokovania vlády SR 16. decembra 2020 v Bratislave. Od 19. decembra bude na Slovensku zákaz vychádzania. Od tohto dňa sa začne na Slovensku aj tzv. lockdown. FOTO TASR -  Martin Baumann
Komentáre 31.12. 2020 16:00

Korona obrátila náš svet hore nohami: Bizarnosti slovenských politikov ale prekonali všetko!

O uplynulých dvanástich mesiacoch sme mohli mať najrôznejšie predstavy, ale zrejme ani ľudia s tou najbujnejšou fantáziou by jeho priebeh neboli schopní predpovedať.

30 rokov PLUS 7 DNÍ
Komentáre 24.12. 2020 16:00

30 rokov PLUS 7 DNÍ: Slovenský mediálny unikát, ktorý hľadá zlyhania, podvody, provokuje i baví

Každé jubileum so sebou prináša bilancovanie, ale aj budúce perspektívy a očakávania.

Na snímke vpravo premiér SR Igor Matovič (OĽaNO) a vľavo minister zdravotníctva SR Marek Krajčí (OĽaNO
Komentáre 17.12. 2020 16:00

Papalášske maniere, hádky a útoky: Vládna zostava stratila pred lockdownom všetky zábrany

Vianoce najmä ako sviatky šťastia a pokoja chceme iste všetci.

Pilotné testovanie obyvateľov slovenského regiónu Orava pod názvom - Spoločná zodpovednosť na prítomnosť koronavírusu Covid - 19. Na snímke je priebeh testovania v meste Tvrdošín, kde je výskyt ochorenia najrozsiahlejší. Pomocnú ruku priložil aj predseda vlády Slovenskej republiky Igor Matovič.
Komentáre 10.12. 2020 16:00

Najkrajší vianočný darček od Matoviča: Toto konečne ukončí chaos v boji s koronou

Atómovka nevybuchla tak, ako sa čakalo. Teda, presnejšie povedané, ako to predpokladal premiér Matovič. Možné či skôr isté je však to, že celoplošné testovanie nikdy nebolo protipandemickou zbraňou, ktorá by sa dala účinkom porovnávať s explóziou nukleárnej hlavice.

Monika Jankovská a Boris Kollár
Komentáre 3.12. 2020 16:00

Najlepšie rozprávky od Opičky Jankovskej a pacienta Kollára: Zaskočili sestričky aj policajtov

Všetci milovníci kníh na Slovensku, ale najmä tí, ktorí sa radi ponoria do neuveriteľných príbehov, môžu smútiť. Ak by totiž títo dvaja rozprávači začali perly vypúšťať z úst o niečo skôr, mohli by sme si pod rozžiarenými stromčekmi ako darčeky nájsť dve fantastické beletristické diela.

Pre spory, prekáranie a stále sa stupňujúci počet neférových útokov začína mať vládne zoskupenie problémy v riešení akútnych problémov.
Komentáre 26.11. 2020 16:00

Matovič a Sulík sú ako kohúty na smetisku: Kollár odkazom z nemocnice podrazil nohy obom!

Ani tisíce protestujúcich ľudí na námestiach im neotvorili oči a naďalej pokračujú vo vytváraní neistoty. Prečo to robia, sa dá pochopiť len s veľkou dávkou predstavivosti.

Najtrápnejšia pripomienka 17. novembra: Kvôli tomuto môže Pellegrini otvárať šampanské!
Komentáre 19.11. 2020 16:00

Najtrápnejšia pripomienka 17. novembra: Kvôli tomuto môže Pellegrini otvárať šampanské!

Ak sa vám náhodou v práci nebude príliš dariť, občas môže pomôcť aj pocit, že nejde o nič výnimočné.

Norbert Bödör
Komentáre 12.11. 2020 15:30

Elitní policajti ako Bödörovi poskokovia: Je možné, že o tom Fico s Kaliňákom nevedeli?

Ak by ste to videli vo filme alebo čítali v knihe, zrejme by ste si povedali, že by sa to v skutočnosti nikdy nemohlo stať. Z obvinenia vyšetrovateľa v kauze Očistec ide mráz.

Na snímke poslanec NR SR Robert Fico (Smer-SD)  počas 16. schôdze parlamentu v Bratislave v stredu 21. októbra 2020. FOTO TASR - Jakub Kotian
Komentáre 10.11. 2020 11:00

Roberta Fica treba pri nárekoch čítať, nie počúvať

Do akej miery ublížila akcia Očistec Robertovi Ficovi, prezradí pomlčka v jeho vyplakávacom statuse na Facebooku. Je medzinárodne dlhá. Pravidlá slovenského pravopisu nedokážu vysvetliť, koľko strachu má vlastne vyjadrovať.

Na tlačovke v nedeľu boli jej účastníci v civilnom oblečení, výnimkou bol len minister Krajniak. Prirovnal testovanie k SNP.
Komentáre 5.11. 2020 16:00

Hrdinstvo pred lockdownom: Máločo tak zaváňalo fiaskom ako celoplošné testovanie

Asi máločo tak zaváňalo fiaskom ako práve celoplošné testovanie Slovenska na COVID-19. Obrovská akcia s neistým výsledkom sa však prekvapivo zmenila na víťazstvo Igora Matoviča, aj keď sme pri nej zažili aj momenty, ktoré by sme radšej vidieť nechceli.

NAKA zadržala špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika. Popri tom prehľadala aj jeho služobné auto.
Komentáre 29.10. 2020 16:00

Skončil v base, hoci sa ho zastával: Toto Ficovi nevyšlo a Matovič sa môže usmievať!

Mali dbať na dodržiavanie zákonov. Dozerať na to, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť, ale svojmu poslaniu sa nemohli výraznejšie spreneveriť.

Rýchlo test na covid 19.
Komentáre 22.10. 2020 16:00

Plošné testovanie ako v zlom filme: Bude to komédia alebo horor?

Ak by niekto dostal príkaz, odštartujte najväčšiu hromadnú operáciu na Slovensku najzmätočnejšie, ako sa len dá, asi by to nikto nedokázal splniť tak dokonale ako Igor Matovič.

Na snímke minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas brífingu v rámci rokovania Ústredného krízového štábu SR, 11. októbra 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Pavol Zachar
Komentáre 15.10. 2020 16:00

Koronavírus útočí a minister Krajčí je ako bábka: V tomto nám už ani Duch Svätý nepomôže!

Načo zahmlievať. Bol to doteraz jeho najlepší a najrozhodnejší prejav, a to bez akejkoľvek irónie. Keď Marek Krajčí hovoril o tom, ako sa stretol s Duchom Svätým, z jeho slov bolo cítiť nefalšované nadšenie, rozhodnosť, ale aj istotu, že tomu, čo hovorí, naozaj sám verí. Rozdiel v porovnaní s jeho prejavmi a so skutkami, ktoré predviedol vo funkcii ministra zdravotníctva, nemôže byť priepastnejší.

Najvyšší ústavní činitelia sa stretli na pozvanie prezidentky Zuzany Čaputovej v Prezidentskom paláci aby diskutovali o opatreniach vlády na obdobie Veľkonočných sviatkov. Na snímke Zuzana Čaputová a Igor Matovič.
Komentáre 8.10. 2020 16:00

V jednej veci Čaputová valcuje Matoviča: Už mu to dali pocítiť aj voliči

Keď politici hovoria jasne, ľudia tomu väčšinou rozumejú. Inak si môžu vysvetliť veci rôzne a najmä zneistieť, čo v čase, keď sa na nás rúti druhá vlna koronakrízy, ktorá podľa odborníkov bude silnejšia a nebezpečnejšia ako prvá, nie je nič žiaduce.

Kotleba si v diskusnej relácii odmietol nasadiť rúško.
Komentáre 1.10. 2020 16:00

Najviac to kazia oni! Kotrmelce Matoviča, Kotlebu a ďalších: Čomu majú ľudia v pandémii veriť?

To, čo pred kamerami predviedol Marian Kotleba, je za hranou akéhokoľvek rozumného správania. Napriek výzvam moderátora i diskutujúcich politikov si v televíznom štúdiu odmietol nasadiť rúško.

Na snímke predseda vlády SR Igor Matovič (OĽANO) počas brífingu na Úrade vlády SR v Bratislave v sobotu 19. septembra 2020. FOTO TASR - Dano Veselský
Komentáre 24.9. 2020 16:00

Tri veci, v ktorých Matovič o peniazoch manželky zavádza: Okrem premiéra zúria aj Kollár a Fico

Trápne výhovorky, útoky na novinárov a všetkých politických oponentov, odpútavanie pozornosti, citové vydieranie, ale najmä žiadne fakty. Aj tí, ktorí Igorovi Matovičovi držia palce, museli počas posledného týždňa zažiť pomerne nepríjemné sklamanie. Teda v prípade, že si vypočuli aspoň jednu z jeho tlačových konferencií, kde sa úrovňou argumentácie blížil k svojim predchodcom, ktorých vždy tvrdo kritizoval, ba v niektorých momentoch ich až prekonával.

Na snímke Igor Matovič s manželkou Pavlínou v centrále politickej strany OĽANO počas noci volieb do Národnej rady Slovenskej republiky, 29.2.2020
Komentáre 17.9. 2020 16:00

Dosť bolo hry na mŕtveho chrobáka: Za toto Matovič ostatných kritizoval, ale sám robí to isté!

Stačilo povedať ÁNO a vysvetliť, za akých podmienok, prípadne odpovedať len stručným NIE, z ktorého by bolo jasné, že nikdy on a ani jeho manželka peniaze do tejto finančnej spoločnosti neinvestovali. Vec by tým bola vyriešená. Ale nestalo sa tak.

Na snímke uprostred obžalovaný Marian K. pred pojednávaním v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 3. septembra 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Komentáre 10.9. 2020 16:00

Facka spravodlivosti: Ľudia ostali po rozsudku, ktoré očakávalo celé Slovensko v nemom úžase

Rozsudok, na ktorý netrpezlivo čakalo celé Slovensko s tým, že spravodlivosti bude v nasledovanejšom prípade posledných rokov učinené zadosť. Žiaľ, nestalo sa tak a ľudia ostali v nemom úžase.

Video obsah