Kvízy

V moderných autách sú desiatky rozličných kontroliek.
Kvízy 17.5. 2019 11:00

OTESTUJTE SA! Poznáte význam kontroliek, ktoré vám svietia v aute?

V moderných autách sa vám môžu rozsvietiť desiatky rozličných kontroliek. Niektoré sú len informatívne, iné vás varujú pred ťažkosťami, ktoré môžu v blízkej dobe nastať a ďalšie sú výstražné, pri ktorých by ste mali s autom čo najskôr zájsť do servisu. Dokážete určiť, ktorá čo znamená?

Pablo Escobar
Domov 7.5. 2019 16:30

Kráľ kokaínu Pablo Escobar: VEĽKÝ KVÍZ o najbohatšom kriminálnikovi v dejinách

Pablo Escobar sa narodil 1. decembra 1949. Nikto však netušil, že sa stane najznámejším narcobarónom na svete a jedným z najbohatších ľudí. Aj po jeho smrti mnohých fascinuje jeho osoba, jeho život, čomu je dôkazom aj úspešný seriál Narcos. Aj napriek tomu, že bol vo vlastnej krajine obvinený z niekoľkých závažných zločinov, nikdy ju nechcel opustiť. Miloval ju nadovšetko.

Veľký brat ťa sleduje: Z výšky nás pozoroval orol bojovný.
Domov 6.5. 2019 16:30

Ako dobre poznáte živočíšnu ríšu? Vedeli ste že ...

Ríša zvierat v sebe skrýva mnoho zaujímavostí, nevysvetliteľných faktov a množstvo nepreskúmaného. Otestujte svoje vedomosti a zistite, ktoré zviera má najväčšie oči, do ktorej strany bočí netopier alebo ako dlho vydrží žralok bez jedla.

Sheen Charlie, Blair Selma
Domov 4.5. 2019 16:30

OTESTUJTE SA: Ako dobre poznáte kultový seriál Dva a pol chlapa

Napriek tomu, že ústredná postava je nikdy nepolepšiteľný sukničkár, milujú tento seriál aj ženy. Fanúšikov si našiel po celom svete všetkých vekových kategórií. Seriál plný humoru a satiry priniesla na obrazovky televízia CBS v roku 2003. Divákov rozosmieval 12 rokov, až kým 19. februára 2015 nebola odvysielaná jeho posledná časť. Vzniklo 12 sérií, ktoré mali dokopy 262 epizód. Aj po ich opakovanom zhliadnutí diváka odrovná dávka nezabudnuteľných vtipov. Fanúšikov nedávno zasihal smrť Charlieho a Alanovej seriálovej mamy Evelyn Harperovej, vlastným menom Holland Taylor. Respektíve pravda je, že išlo o hoax, ktorý sa šíril internetom. Na pár minút všetci smútili, až neskôr sa ukázalo, že išlo o nepodarený vtip a herečka sa teší stále dobrému zdraviu. Napriek tomu, že mala Holland Taylor v minulosti partnera, priznala sa, že randí s mladšími ženami.

Masaker vo Fontáne:
Deviati pápayovci zomreli na
mieste, desiaty v nemocnici.
Kvízy 2.5. 2019 16:33

OTESTUJTE SA!: Čo všetko viete o slovenskej mafii?

Výpalné, výbuchy, vraždy na objednávku, nemilosrdné popravy, rýchly život, rýchla smrť. Spravodlivého procesu sa dožil iba máloktorý z bossov a ich poskokov. Slovenské podsvetie zažívalo v 90tych rokoch svoj vrchol. Na koľko správnych odpovedí si trúfnete?

Video obsah